Auta używane – leasing

przez | 20 grudnia, 2019

Leasing jak i wynajmowanie cieszy się ogromnym zainteresowaniem wśród przedsiębiorców. Nie każdy, szczególnie na początku budowania swojej działalności może sobie pozwolić na nabycie samochodów osobowych potrzebnych do funkcjonowania firmy. Przedsiębiorstwo Arval wychodzi naprzeciw wymaganiom swoich klientów i dzięki wieloletniemu doświadczeniu i obecności na rodzimym rynku zapewnia usługi na najwyższym poziomie. Przedsiębiorstwo Arval świadczy usługi w zakresie najmowania długoletniego i krótkookresowego z pełnym pakietem usług. Swoim klientom zapewnia również usługę leasingu (Seat leasing, Volvo leasing, Citroen leasing). Na prowadzonych przez przedsiębiorstwo Arval aukcjach można również nabyć samochody poleasingowe w atrakcyjnych kwotach. Przedsiębiorstwo Arval posiada szeroką gamę samochodów. Między innymi takie modele jak sedan, kombi, hatchback, mini van czy SUV. Posiada w swojej flocie wiele wiodących marek takich jak Mercedes, Jeep czy Renault. Jeśli klient zdecyduje się na auto używane. Leasing jest rozwiązaniem dla niego.

Usługi Arval: samochody z drugiej ręki, najmowanie

Wiele przedsiębiorstw decyduje się na pojazdy używane. Arenda czy najem jest korzystny przede wszystkim dlatego, że kontrahent nie naraża swojej działalności na zobowiązania finansowe związane z kredytem. Każdy klient, który korzysta z usług przedsiębiorstwa Arval ma zagwarantowaną profesjonalną pomoc i doradztwo. Jak również pojazd zastępczy i fachowy serwis w razie uszkodzenia pojazdu. Każdy członek przedsiębiorstwa Arval dokłada wszystkich starań, aby jakość wykonywanych usług i relacje z każdym kontrahentem był na najwyższym poziomie. Co niezwykle ważne, to fakt, że wszystkie samochody posiadają udokumentowaną historię serwisową i szkodową. Arval w swojej działalności wysoko ceni sobie kontakty ze swoimi klientami oparte na uczciwości i jawności. Odpowiednie dokumenty są wydawane do wglądu, każdemu klientowi, aby miał pewność co do dokonywanego najmu. Klient otrzymuje dokumenty na własność po przeprowadzeniu wszystkich niezbędnych formalności. Warto nawiązać długoterminową kooperację z firmą Arval, od 2 do 5 lat. Choć kontrahenci zadowoleni z usług często zostają z firmą Arval na znacznie dłużej. Kwestie finansowe dogadywane są osobiście z każdym przedsiębiorcą i dopasowane do jego możliwości. Dzięki nowej aplikacji My Arval Mobile każdy przedsiębiorca ma pod kontrolą wszystkie sprawy związane z eksploatacją pojazdów. Również po wejściu na platformę My Arval można znaleźć wszystkie niezbędne wiadomości. prowadzonej firmy. Należy podkreślić również fakt, że każde pojazd posiada dogłębną ekspertyzę całkowicie niezależnego rzeczoznawcy. Dzięki temu oferowana kwota auta poleasingowego jest uczciwa i adekwatna do jego wartości.

Arval – doświadczenie

Firma Arval istnieje na rynku od 1989 roku i obsługuje ponad 1000 firm w Polsce. Dzięki wieloletniemu zaufaniu swoich kontrahentów firma zarządza flotą ponad 1 mln samochodów. Arval współpracuje z wiodącymi partnerami z całego kraju. Firma Arval przez lata budowało swoją renomę i nadal cały czas pracuje nad tym, aby ciągle podnosić swoje umiejętności w obsłudze każdego przedsiębiorcy. Firma Arval kupuje co roku 10000 samochodów, dzięki czemu nawet najbardziej wymagający klient może zdecydować się na samochód idealnie skrojone do swoich potrzeb. Osiągnięcia kontrahentów przedsiębiorstwa Arval stają się osiągnięciami Arval, dlatego przedsiębiorstwo skupia się na tym, aby zadbać o wszystkie potrzeby przedsiębiorców. Na pierwszym miejscu stawia osobiste podejście do każdego kontrahenta, bez względu na to czy jest to niewielki przedsiębiorca, czy firma o światowym zasięgu.